V polovině tohoto roku bychom měli opět vstoupit do světa  Dungeons and Dragons s oživením franšízy v podobě Dark Alliance.

Nově vydané hodnocení ESRB ukazuje, že hra má pevné fantasy kořeny. Agentura nevydala žádné překvapivé informace, ale dává hráčům lepší představu o mnoha tvorech, kterým budete muset čelit. V popisu je zmínka o trollech, skřítcích, kostrách, kosterních mágech a verbeegovi, stejně jako popisy typů útoků, které máte a které se shodují se třemi postavami. Tedy meč, luk a kladivo. K dispozici jsou také některé krásné detaily, jako je mrtvola, která má setnutou hlavu vhozenou do hrnce.

“Toto je akční hra na hrdiny z pohledu třetí osoby, ve které hráči ovládají několik tříd fantasy postav, když hledají magický střep.” Hráči používají sekery, meče, šípy a kladiva k porážce tvorů inspirovaných Dungeons and Dragons (např. Trolly, skřety, kostliví mágové, verbeeg). Boj na blízko je zvýrazněn výkřiky bolesti, zvuky nárazu a efekty stříkající krve. Cutsceny někdy líčí případy  zmrzačení a rozřezaní. K vidění je například mrtvola, která si usekla hlavu a hodila ji do hrnce. Některé úrovně zobrazují mrtvoly nabodnuté na hroty (někdy s krví) nebo těla visící v oprátkách. V dialogu se objeví slova „sh * t“ a „a * shole“. “

Dungeons And Dragons: Dark Alliance vyjde na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One a PC 25. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno