Před vydáním Dying Light 2 se zdá, že je Techland připraven znovu vydat základní hru se všemi svými příběhovými DLC a skinovými balíčky v jednom packu.

Techland pomalu odhaluje informace o Dying Light 2, zejména o možnostech a typech nepřátel, se kterými se hráči setkají, spolu s přítomností více událostí v otevřeném světě. Zatímco čekání na jeho vydání pokračuje, studio se zdánlivě vrací a znovu vydává základní hru. Seznam pro Dying Light: Platinum Edition byl spatřen v Microsoft Store (který byl od té doby odstraněn) s datem vydání 27. května.

Zda to přijde na Xbox Series X / S (a rozšířením, PS5), se teprve uvidí. Balíček ale obsahuje veškerý dříve vydaný obsah spolu se základní hrou. K dispozici je následující expanze, Bozak Horde a Hellraid, které můžete zažít spolu s neuvěřitelnými 17 balíčky skinů, dalšími zbraněmi a mnohem více.

Pokud jste někdy odložili hraní Dying Light nebo jste chtěli mít veškerý jeho obsah v jednom úhledném balíčku, pak stojí za to sledovat tuto platinovou edici. Techland balíček oficiálně nepotvrdil, takže může dorazit později, než naznačuje výpis na Microsoft Store. 

Jakmile budeme vědět více, budeme vás o tom informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno