Už v noci se na sociálních sítích zainteresovaných osob začaly objevovat informace o tom, že dnes dojde k oficiálnímu zrušení videoherní přehlídky E3 2020, která se každoročně koná v Los Angeles už od roku 1995. Oficiální oznámení může přijít během dnešního dne.

Podle zpráv je E3 poslední významnou událostí, která má být zrušena v důsledku nového koronavirusu. Ars Technica a Bloomberg říkají, že sdružení Entertainment Software Association, které se každoročně pořádá veletrh videoher, oznámí zrušení velmi brzy. Jeden zdroj uvedl, že ESA dnes vydá prohlášení v 17:30 našeho času.

V noci z úterý na středu klidné videoherní vody rozvlnil nejvíce Tweet od studia Devolver Digital, které se svými unikátními prezentacemi patří mezi pravidelné účastníky. V daném Tweetu přímo se přímo nepsalo nic o rušení akce, ale stálo v něm: “Cancel your E3 flights and hotels, y’all.” Studio tak vyzývalo všechny své fanoušky, kteří se do Los Angeles chystají, aby stornovali své letenky a ubytování. Vzhledem k tomu, že studio neoznámilo, že se samo akce nezúčastní, došlo jejich sledujícím, že se opravdu jedná o historický moment, kdy bude světoznámá přehlídka zrušena.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

To ostatně nevyvrátil ani novinář magazínu Kotaku Jason Schreier, který se nechal taktéž na Twitteru slyšet, že stejnou informaci slyšel od několika dalších herních studií, která svou účast předem nezrušila.

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno