Na internetu se objevili informace o tom, že část digitální události E3 může být omezena jen na platící zákazníky. ESA však tuto spekulaci vyvrátila.

Jak jistě chápete, tak klasická fyzická E3 se opět nebude konat a tak The Entertainment Software Association plánuje uspořádat virtuální konferenci, který odstartuje 13 června a ponese název Electronic Entertainment Experience. 

VGC však naznačilo, že část této digitální konference by mohla být ukryta za Paywall. Jak VGC uvedlo, tak „ESA diskutovala o sdružování některých částí své spotřebitelské nabídky v rámci předplatného placeného přístupu, což by mohlo být pro ukázky her na vyžádání nebo„ prémiový “balíček s extra přístupem,“

„Přinejmenším jedna z hlavních herních společností VGC však údajně vyjádřila kritiku plánů paywallu a uvedla, že ESA uvedla, že je ochotna od návrhu odstoupit.“

Přečti si  Průzkum Bethesdy se ptá hráčů, zda stráví spoustu času vytvářením kosmických lodí

To se dle všeho také stalo a společnost ESA vydala oficiální prohlášení, ve kterém uvedla, že E3 2021 zůstane zcela zdarma. Rovněž uvedla, že další podrobnosti budou oznámeny „velmi brzy“.

Situaci kolem letošní E3 pro vás nadále sledujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno