Projekt Maverick, tak je označena další Star Wars hra, na které aktuálně pracují vývojáři ze studia EA Motice a jak se zdá, mohli bychom se v příštím týdnu dočkat jejího odhalení.

V březnu tohoto roku byl do oficiálního obchodu PlayStation Store tajně přidán tajemný Project Maverick, Star Wars hra studia EA Motive, který odhalil, že hra bude zahrnovat určitý druh multiplayeru.

Zdálo se, že se hra nachází v jisté beta fázi testování, nyní díky nejnovějším tweetům účtu Motive se zdá, že Project Maverick bude odhalen již příští týden, konkrétně 2. června. 

Na to reagoval také známí novinář Jaso Schreier, který ve svém Tweetu sděluje, že se zdá, jakoby se schylovalo k oznámení nové hry.

Na základě těchto nových tweetů je velmi pravděpodobné, že uvidíme nějaké oznámení týkající se nadcházející hry EA Motive ze světa Star Wars, o kterém se spekuluje, že by mohl být jakýmsi vesmírným bojovým simulátorem.

Přečti si  Dvě nové barevné varianty ovladače DualSense budou dostupné od příštího měsíce

Jakmile se o nadcházející hře Project Maverick dozvíme více, budeme vás o tom informovat. Nezapomeňte tedy 2. června sledovat novinky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno