Mohla by dlouho opomíjená franšíza sci-fi hororů EA Dead Space opět ožít? Podle některých je to možné.

Nové informace naznačují, že návrat spící franšízy může být oznámen příští měsíc během EA Play Live. V nedávné epizodě GamesBeat Decides, Jeff Grubb sdělil, že EA Motive v současné době pracuje na oživení již zavedené IP, ze které budou mít fanoušci velkou radost. Na tyto komentáře následně navázal citací: “Uvidíme to…pokud nebudeme dříve mrtví”.

Ano, právě tento komentář se zdá být do očí bijícím náznakem, že je na cestě další Dead Space. Gematsu navíc informovalo, že projekt EA Motive je spíše remake / reimaging původního Dead Space, než pokračování.

Přečti si  8K mód pro GTA V dělá hru mimořádně realistickou

Návrat Dead Space by v tomto okamžiku nebyl tak šokující, protože Star Wars Jedi: Fallen Order zdánlivě oživil zájem o EA a jejich dobrodružství pro jednoho hráče. Zkušenosti EA Motive by se pravděpodobně dobře promítly do franšízy Dead Space.

EA Play Live je naplánováno na 22. července. Dosud nebyly sdíleny žádné podrobnosti o tom, co se bude během akce předvedeno, ale očekáváme nové informace o Battlefieldu 2042 a také multiplayeru pro Mass Effect: Legendary Edition..

Co myslíte, chystá se v EA remaster Dead Space, nebo zcela nová hra v této sérii? Dejte nám vědět v komentáři

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno