O titulu se tvrdí, že je právě nyní ve velmi raném vývoji, přičemž hru má na starosti studio se sídlem v novém Seattlu.

Posledních pár let jasně ukázalo, že Marvel identifikoval videohry jako prostor, kde si může užít neuvěřitelný růst díky svým IP, a je jisté, že právě teď se vyvíjí několik velkých nadcházejících her založených právě na světech Marvelu. O jednom z nich se nedávno říkalo, že se vyrábí ve studiu EA, a zdá se, že nyní můžeme mít více podrobností o tom, co to je.

V nedávné epizodě svého pořadu Giant Bomb Game Mess Mornings novinář Jeff Grubb tvrdil, že se vyvíjí hra Black Panther s otevřeným světem pro jednoho hráče. Titul vyrábí nově otevřené studio EA v Seattlu, které vede Kevin Stephens, bývalý viceprezident studia Monolith Productions, které vytvořilo Middle-earth: Shadow of Mordor.

Je  zajímavé, že hra Black Panther  bude čistě pro jednoho hráče. EA si tradičně vysloužila pověst společnosti, která příliš nepodporuje obsah pro jednoho hráče (alespoň ne tolik, jak by si mnozí přáli), ale Grubb říká, že je to součást iniciativy společnosti vyvinout více her pro jednoho hráče, což bylo nepřekvapivě odstartováno úspěchem Star Wars Jedi: Fallen Order.

O hře samotné se objevilo i několik stručných detailů. Říká se, že právě teď je ve velmi raném vývoji pod názvem „Project Rainier“ a podle Grubba se odehraje hned po smrti Black Panthera, který dává hráčům za úkol chopit se hrdinského pláště. Zda to znamená, že hráči budou hrát jako T’Challa, když převezme roli Black Panthera, nebo jako jiná postava po smrti T’Chally, zůstává neznámé.

Přečti si  Masivní únik odhaluje gameplay obrázky z Alfa verze hry

Věc, kterou Grubb několikrát zdůraznil, je, že jde jednoznačně o projekt ve velmi raných fázích vývoje, takže nečekejte, že o něm brzy zase slyšeli.

Jak již bylo zmíněno, v nepříliš vzdálené budoucnosti se chystá spousta dalších Marvelovek. Insomniac Games pracují jak na Marvel’s Spider-Man 2 , tak na Marvel’s Wolverine, zatímco studio Skydance New Media pod vedením Amy Hennig také pracuje na nezveřejněném majetku Marvel (zprávy naznačovaly, že by to mohl být Ant-Man nebo Fantastická čtyřka). Mezitím v říjnu odstartuje Marvel’s Midnight Suns.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno