Podívejte se na některé nepřátele Star-Lorda mířící do Guardians of the Galaxy později tento měsíc.

Do vydání hry Guardians of the Galaxy zbývá jen několik týdnů a to je ideální čas k tomu, abyste se seznámili s některými padouchy této hry. V sérii tweetů nabídl Eidos bližší pohled na některé nepřátele, se kterými se Star-Lord a jeho družina budou muset vypořádat.

Strážci Galaxie budou naplněni všemi druhy vesmírných hrozeb – přesně tak, jak byste čekali od hry založené na ikonické komiksové sérii Marvelu. Při hře za Petera Quilla navštívíte nejdivočejší planety galaxie, které jsou domovem bizarních a nebezpečných tvorů. Ani tím vaše podivná setkání nekončí; jako ošidný vesmírný žoldák bude Star-Lord a jeho banda čelit konfliktům s různými frakcemi, kulty  a dokonce i mezigalaktickými strážci zákona.

Přečti si  Nikdy neodstraňujte ochrannou fólii na OLED obrazovce nového Nintendo Switch

Na Twitteru Eidos sdílel nové plakáty postav, které zachycovaly širokou škálu nepřátel Strážců Galaxie – od zubatých mimozemských forem života všech tvarů a velikostí až po těžce ozbrojené jednotky vojáků Lady Hellbender nebo Nova Corps. Podívejte se na některé z nich níže.

https://twitter.com/GOTGTheGame/status/1445780844388372485?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1445780844388372485%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.thegamer.com%2Fgotg-marvel-enemies-reveal%2F

Nejsou to jediní padouši, s nimiž budete 26. října bojovat v Guardians of the Galaxy. Hra také nabídne masivní bitvy s bossy, jako ty, které jste mohli krátce vidět v dříve prezentovaných gameplay videích a trailerech. Ne každý, koho během své cesty potkáte, vám však chce ublížit – Peter se také setká s několika starými přáteli, včetně telepatického psa Cosma a jeho smečkou štěňat.

Přečti si  Recenze FIFA 22 - Nečekaně zábavná (ne)kopie

Marvel’s Guardians of the Galaxy vychází 26. října pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno