Nejnovější hra od FromSoftware si zřejmě klade za cíl být ještě větší než předchozí série tohoto vývojáře.

Trvalo to dlouho, ale počátkem roku 2022 bude vydán Elden Ring. Hra je nejnovějším počinem z dílny FromSoftware po úspěšné sérii Dark Souls a Sekiro. Stále jsme toho z Elden Ring příliš neviděli, ale zdá se, že si z této linie hodně odnáší v otevřenějším kontextu. Zdá se, že má také za cíl být ještě větší než vše co dosud bylo tímto studiem vydáno.

V rozhovoru pro GamesIndusty.biz hovořil Hervé Hoerdt ze společnosti Bandai Namco, který v evropské pobočce působí jako SVP digitálního, marketingového a obsahového obsahu, o této hře. Zdá se, že očekávání jsou v případě Elden Ring velké. Hoerdt řekl, že oni a FromSoftware mají za cíl přilákat ještě větší publikum než s Dark Souls.

S Dark Souls to šlo od velmi specifického publika k něčemu, co se nakonec  dostalo k široké hráčské veřejnosti.” Neřekl bych mainstream, ale nebylo to od toho daleko. A myšlenkou Elden Ring je přivést ještě větší publikum. Je to pro nás super velké. Je to super velké pro FromSoftware. S Japonskem velmi úzce spolupracujeme.”

Přečti si  Producent Bloodborne se připojil ke studiu Team Ninja

FromSoftware a Bandai Namco má touhu rozšířit fanouškovskou základnu, takže pro Elden Ring máme velké ambice.” Ale cítím, že to, co děláme, potěší spoustu lidí, a to je nejdůležitější. To je to, co chceme. Nejsme jen obchodníci. Chceme přinést něco zábavného a jedinečného, ​​co potěší miliony lidí.

Je to docela ambiciózní cíl, protože Dark Souls 3 se podařilo prodat více než 10 milionů kopií, přičemž série jako celek se prodalo necelých 30 milionů (a mějte na paměti, že se jedná pouze o tři tituly Dark Souls , které nezahrnují Demon’s SoulsSekiro nebo Bloodborne, protože všichni měli různé vydavatele). Získali jsme několik náznaků, že Elden Ring vypadá, že bude o něco přístupnější, například s více výukovými okny. Bude zajímavé sledovat, zda Bandai Namco a From dosáhnou svých cílů.

Přečti si  Codemasters pracuje na nejambicióznější AAA hře

Elden Ring vyjde 21. ledna 2022 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno