Když nám Sony společně s Naughty Dog na E3 představilo zbrusu nový gameplay trailer, ve kterém jsme měli možnost vidět Ellie jak se vypořádává s partičkou nepřítel, tak jistě nejednoho fanouška napadlo hned několik otázek, jako: “Kde je Joel, nebo to bude Ellie sama?

Na tyto otázky odpověděl režisér hry a viceprezident Naughty Dog Neil Druckmann, který uvedl, že první hra v sérii vytvořila precedens pro postavu ovládanou hráčem a nehratelným charakterem, který jej na cestě doprovázel.

V prvním díle byla Ellie po většinu času NPC postavou, ovšem ve druhém dílu je to hlavní postava a ummm no, mohu říci, že i v tomto příběhu s vámi bude nějaké NPC, i přesto, že v E3 ukázce nebylo viděno,” uvedl Druckmann.

Neil Druckmann byl nesmírně opatrný při volbě slov, aby nepotvrdil, ani nevyvrátil potenciální návrat Joela, takže mnoho lidí mže nadále pevně věřit, že se Joel jako AI vrátí. Ostatně by tomu napovídal i fakt, že právě dabér Joela Troy Baker informoval o tom, že měl možnost interně testovat hru, která je dle jeho slov fantastická. Také by tomu mohl napovídat úplně první trailer, který si můžete připomenout níže v novince.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Ovšem to jsou pouze spekulace a jisté tak je, že Joel se minimálně na nějaký čas ve hře objeví. Trailery nám odhalily řadu zcela nových postav, jako jsou Yara, Lev, Jesse, Dina a další, přičemž každá z nich by se na určitou dobu mohla stát AI společníkem Ellie.

The Last Of Us Par 2 se vyvíjí exkluzivně pro PlayStation 4, s blíže nespecifikovaným datem vydání. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno