Společnost Epic Games se na TGA nechala slyšet, že udělá cokoli proto aby dosáhla svého cíle, kterým je crossplatformní propojení všech tří velkých platforem na trhu, tedy PC, PS4 a Xbox One.
K tomuto oznámení došlo během ohlášení nového módu 50 vs 50 pro free mód Fortnite‘s Battle Royale. Studio má tuto funkci ve hře již zakomponovanou a pokusilo se ji i bez většího humbuku spustit, ale společnost Sony ji nakonec zakázalo.
Jak víme Sony není crossplatformnímu hraní příliš nakloněno, hlavně co se týká varianty PlayStation VS Xbox.
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.


















