Nový dokument odhaluje, že se Epic Games pokusily získat exkluzivní tituly PlayStationu pro Epic Games Store.

Díky probíhajícímu soudu Apple vs. Epic jsme se v posledních dnech dozvěděli spoustu velmi zajímavých informací, které by se na světlo světa pravděpodobně nikdy nedostaly. Nejnovější zajímavostí je, že Epic Games se pokoušelo zajistit pro svůj obchod exkluzivní tituly PlayStationu.

Jak zdůraznil PC Gamer, tento nejnovější dokument podrobně popisuje návrh, který by first-party hry společnosti Sony, které jsou k dispozici pouze na konzolích PlayStation přivedl na PC prostřednictvím Epic Games Store. Dokument uvádí, že by společnost Epic zaplatila Sony 200 miliónů dolarů za 4-6 titulů. Nepadly žádné informace o tom, o jaké konkrétní hry by se jednalo, ale je velmi nepravděpodobné, že by Sony poskytla některé ze svých nejnovějších titulů. Pokud bychom měli hádat, potom bychom s jistotou mohli jmenovat některé ze starších PS4 exkluzivit. Následný odstavec říká, že společnost  „čeká na zpětnou vazbu“, což znamená, že tato konverzace možná ani neproběhla.

Přečti si  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde na PS5 později v srpnu

Ale to není vše; dokument naznačuje, že společnost Epic Games se podobným návrhem obrátila také na Microsoft a Nintendo. Interní zpětná vazba společnosti Microsoft však konstatuje, že by se tím stal Epic Games Store přímým konkurentem Xbox Game Pass pro PC.

Nicméně proces také odhalil, že šéf Xbox Phil Spencer se setkal se šéfem Valve Gabem Newellem za účelem jednání jehož obsah není dosud není znám.

Ale zpět k Sony, jak jistě víte, tak některé dříve PlayStation exkluzivní tituly se již na PC objevily a za nedlouho vyjde další z nich a to Days Gone.

Co si myslíte o tom, že by společnost Sony případně přinesla některé ze svých exluzivních titulů na PC prostřednictvím Epic Games Store?  Dejte nám vědět v komentáři.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno