Není to ani 48 hodin, co jsme vás informovali o zprávě, že připravované Rage 2 bude pro platformu PC distribuována pouze skrze vlastní obchod Bethesdy. Vše nasvědčuje tomu, že Steam přijde i o další velké připravované tituly.

Epic Store jde herním vývojářům a studiím na ruku. Z prodejů si má dle informací ukousnout pouze 15% a to je fakt, kterým může některá studia přilákat. Jedno z posledních studií, které nečekaně ohlásilo distribuci skrze Epic Store je Saber Interactive. World War Z mělo původně vyjít už letos, ale byl oznámen odklad a tak se hráči dočkají až v roce 2019. Logo Steamu bylo odstraněno z webových stránek hry i z ostatních reklamních ploch a bylo nahrazeno značkou PC.

Samotná informace, že bude hra hráčům k dispozici skrze ES, nemusí přímo znamenat, že Steam ostrouhá. Nedivili bychom se ale, kdyby k tomu nakonec opravdu došlo. Pokud by se ovšem opravdu jednalo o exkluzivitu pro Epic Store, nastala by otázka, proč bylo logo Steamu nahrazeno značkou PC a ne rovnou logem Epicu.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno