Herní série F1 od studia Codemasters vychází na konzole i PC s neochvějnou pravidelností. Ani letos tomu nebude jinak, světové pandemii navzdory. Studio oznámilo řadu novinek, mezi kterými nechybí například návrat hraní ve split-screenu.

Dle slov vývojářů bude nadcházející díl tím největším a nejpropracovanějším v sérii. Kromě nového traileru se Codemasters pochlubilo i novým herním módem. My Team hráčům dovolí založit si svůj vlastní závodní tým, který se následně připojí k deseti stávajícím a dobře známým stájím. Za tento 11. tým ale nebudete pouze závodit, ale dokonce mu budete i šéfovat. Kdo bude druhý jezdec, jaký plat budou mít mechanici a podobné další možnosti a volby posunou série zase o kousek dál.

Přečti si  Zamíří Sunset Overdrive na konzole PlayStation?

Nejen v režimu My Team, ale například i během hraní ve Split-Screenu, které poslušně hlásí po letech svůj návrat, se dostanete se svým monopostem na dva nové okruhy, které si měly odbýt svou premiéru během letošní sezóny, která stále nebyla započat s ohledem na bezpečnost jezdců, týmů a fanoušků. Kromě klasických tratí jako jsou ty v Monze, Monacu nebo Silverstonu tak nechybí okruh zasazený do Hanoie, hlavního města Vietnamu a trať v nizozemském Zandvoortu.

Datum vydání F1 2020 byl stanoven na 10. července letošního roku. Pokud se pandemická situace ve světě nezlepší, tak vůbec poprvé vyjde herní adaptace daného roku ještě před samotným začátkem sezóny.

Kromě standardní edice bude k dostání i Deluxe verze hry, která ponese tvář sedminásobného mistra světa Michaela Schumachera. Ta oproti základní verzi nabídne navíc nejen 4 historické monoposty (Jordan 191, Ferrari F1-2000, Benetton B194 a B195), ale například i odlišné oslavy na stupních vítězů.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno