Po prvním streamu Bungie k DLC Warmind pro Destiny 2 jsme se dozvěděli, že se hráči mohou těšit na vcelku obvyklou porci nového obsahu, který nabídne nové příběhové mise, striky, raid, a dokonce i novou herní aktivitu postavenou na režimu horda.

Samozřejmostí bylo také představení nových zbraní a armoru pro jednotlivé classy, přičemž studio uvolnilo řadu nových obrázku a screenshotů z právě chystaného DLC, které do hry dorazí již 8. května.

Přečti si  Metro Exodus přichází na Xbox Series X / S a PS5 18. června

Samozřejmě studio nevyzradilo vše a nechalo si nějaká tajemství a překvapení do samotné hry. Jedním takovým by mohl být i návrat exotické zbraně Sleeper Simulant, která byla v prvním díle spojována právě s Rasputinem. Někteří hráči a YouTubeři jsou přesvědčeni o tom, že se tato zbraň s Warmind expanzí opět vrátí do hry.

Své přesvědčení opírají o jeden z obrázků, který Bungie uvolnilo, na něm můžeme vidět v popředí Titána, který jde s Warmind brokovnicí, kterou vlastní i nová hrdinka příběhu Anna Bray. Ovšem to co by nás mělo skutečně zajímat je zbraň, kterou nese Warlock v pozadí, ta totiž více než nápadně připomíná právě Sleeper Simulant. Jedním z důkazů by mělo být také modré světlo vycházející z hlavně této zbraně, protože jak víme, tak v Destiny 2 , power zbraně vydávají jedinečnou barvu, v závislosti na jejich druhu.

Destiny - Simulant spánku

DLC Warmind vychází na PC, PS4 a Xbox One 8. května.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno