Ubisoft říká, že Ghost Recon Frontline se liší od ostatních her Battle Royale, ale fanoušci nejsou vůbec nadšeni.

Ghost Recon Frontline – první hra v sérii, která zahrnuje až 102 hráčů najednou – není to, co fanoušci očekávali po vydání Breakpoint, soudě podle prvních reakcí. Ubisoft se však domnívá, že Frontline bude „odlišný v mnoha ohledech“ od svých konkurentů v battle royale a stále se v jádru jedná o taktickou střílečku.

Frontline byla odhalen během oslav 20 let Ghost Recon, ale reakce fanoušků na posun série nebyla úplně taková, v jakou Ubisoft doufal. Je to ještě brzy, ale vývojáři stojící za hrou již komunikují zbrusu novou vizi série a tým zdůrazňuje, jak bude tento díl vyčnívat z moře podobných her.

Ředitel značky Stefan Marinescu v rozhovoru pro GamesRadar+ řekl: „Je velmi důležité pochopit, jak se [Frontline] v mnoha ohledech liší.“ Podle jeho slov není nový Ghost Recon úplným odklonem od žánru battle royale, ale stále se může pochlubit spoustou významných změn jako „taktická, akční, masivní PvP střílečka“ – tak chce tým hru nazvat.

Přečti si  Recenze FIFA 22 - Nečekaně zábavná (ne)kopie

Nechtěli jsme přijít na trh se stejnou věcí jako všichni ostatní,“ řekl Marinescu pro GamesRadar. „Vždy to bylo o naší vizi. V týmu jsme hráči a všichni jsme hráči stříleček. […] Máme tuto zkušenost a Frontline je náš vlastní osobní pohled na žánr a jaká autentická, masivní vojenská střelečka by v ideálním případě podle naší vize měla být. Proto jsme nešli podle zaběhnuté předlohy.

Společnost má před sebou dlouhou cestu, pokud jde o přesvědčování fanoušků, protože mnozí se nezdají být spokojeni s novým směrem, kterým se franšíza vydává. Právě nyní má oznamující trailer na Youtube trojnásobné množství negativních hodnocení oproti těm pozitivním.

Komentáře k videu prozrazují, jaký mají hráči názor na Frontline. Jedna oblíbená otázka zni: „Existuje nějaká mikrotransakce, kterou bych mohl zaplatit, abyste chlapi konečně vydali autentickou vojenskou špionážní hru ze série Tom Clancy pro jednoho hráče?”  Zatímco další píše: „Ty vole, nemůžu se dočkat Assassin’s Creed: Warzone“. Mnoho fanoušků se pozastavuje nad tím, jak je Ubisoft vůbec neposlouchá, pokud jde o vytváření zážitků, které jeho fanouškovská základna od populární franšízy chce.

Přečti si  Marvel's Guardians of the Galaxy v nových gameplay záběrech představují souboj s bossy

A jaký máte na hru názor vy? Dejte nám vědět v komentáři.

Ghost Recon Frontline je stále ve vývoji pro konzole a PC a v tuto chvíli neexistuje žádné známé okno vydání. 

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Jo, souhlas. Ale dá se čekat, že pokračování jako takové teprve přijde. Problémy Breakpointu sotva dozněly. Čekám regulérní pokračování tak v roce 23.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno