Nadcházející Spider-Man 2 od Insomniac obdržel své první mohutné gameplay video během představení PlayStation Showcase a čerstvě vydané srovnávací fanouškovské video Spider-Man 2 vs. Spider-Man Remastered zpochybňuje grafická vylepšení.

Velmi očekávané pokračování Spider-Mana z roku 2018 obdrželo dlouhé herní video, které obsahuje Spideyho v obleku symbionta a několik zajímavých nových pohybů pro vašeho dobrého souseda. Po tomto odhalení hry vydal YouTuber ‚ ElAnalistaDebits ‚ 8minutové srovnávací video záběrů, které byly sdíleny během PlayStation Showcase, a záběry ze hry Spider-Man Remastered na PlayStation 5. Toto srovnávací video najdete níže.

Na základě tohoto srovnávacího videa je jasné, že úroveň detailů byla u Spider-Mana 2 výrazně vylepšena. Kromě toho můžeme vidět vylepšené stíny a také vylepšené deformace, další zdroje světla a další. Toto srovnání však přimělo fanoušky diskutovat o vylepšeních, která Insomniac přenesl ze Spider-Man Remastered na Spider-Man 2. Jak většina z vás ví, Spider-Man Remastered byl remasterovanou PS5 verzí původního titulu pro PS4 a Spider-Man 2 je exkluzivní titul pro PS5 a zdá se, že někteří očekávali od vizuální úrovně prostě víc.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně pracuje na levnějším tarifu Game Passu založeném na cloudu

Na druhou stranu, Spider-Man Remastered na PlayStation 5 je oproti původní verzi pro PlayStation 4 docela upgrade a jako takový by mohlo být evidentní, že očekávaný obrovský skok mezi Spider-Man Remastered na PS5 a chystaným Spider-Manem 2 nemusí být tak velký, jak se očekávalo.

Jsme si ovšem jisti, že Insomniac koncem tohoto roku přinese další úžasně vypadající blockbuster v podobě Spider-Mana 2.

Spider-Man má vyjít letos na podzim a nedávné zvěsti naznačují, že titul dorazí na PlayStation 5 letos v září. Jakmile přijdou další informace, budeme vás o tom informovat.

Co si myslíte o tomto srovnávacím videu?

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno