O tom, že Far Cry 5 zaznamenalo nejlepší launch v celé sérii již víme, nyní však Ubisoft informuje o tom, že hra se dostala na druhou pozici v historii společnosti.

Far Cry 5 již více než zdvojnásobilo rekord Far Cyr 4 v počtu prodaných kopií během launchového týdne. Přitom více než 50% kopií bylo prodáno digitálně. Hra se tak usadila na druhém místě za Tom Clancy´s The Division. Vydavatel tak zaznamenal za první týden tržby převyšující $310 milionů dolarů.

Streamovací čísla jsou také více než impozantní, s více než 55.000 hodinami streamování na Twitchi a více než 117 miliony zhlédnutí publikovaných videí na Youtube.

Ubisoft také sdílel některé zajímavé statistiky ze hry, kde například uvádí, že hráči zatím ulovili více než 5 miliónů ryb, ušetřili 177 milionů civilistů, použili více než 35 miliónů kusů dynamitů a mnoho dalších, na které se můžete podívat níže v novince.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Far Cry 5 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

 1. to není možný, to se mi zdá…nemluvím o zisku z prodeje hry, to v žádném případě…mluvím o tom, že se ví, kdo kolik ulovil, nebo neulovil..zabil, nezabil…

  mluvím o tom, že si člověk chce zahrát a někam mezitím odtékají tato data..

  řeknete si: “co na tom”…no, a moje odpověď je: “co když to není jenom o tom”..”co když v době, kdy hraju, unikají i jiná, zásadní data”…

  čekám, že mi někdo “přemoudřelý” napíše, že nemusím být online, když nechci, aby se toto dělo atd..

  ale, pojďme si říci, kolik her po Vás, hráčích, chce, abyste byli připojeni k síti…

  pračku nastavíte apkou, to samé lednici….chtěl jsem si pořídit justice league batmobile…koukal jsem, že odzvonilo klasickým dálkovým ovladačům, auto prostě ovládáte apkou…děti ani nemají papírové žákovské, všechny své studijní (ne)úspěchy mají v tzv. e-žákovské..

  p*cat budeme taky po sítí za pár let, bomba..!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno