FIFA 21 přijde do  EA Play 6. května. To znamená, že předplatitelé Xbox Game Pass na PC budou mít díky partnerství mezi těmito dvěma společnostmi ke hře také přístup.

Kromě základní hry získají předplatitelé EA Play exkluzivní přístup k „herním výzvám a odměnám, odemknutí speciálního obsahu, včetně sad FIFA Ultimate Team a vybavení Volta Football“. Hráči FUT navíc na začátku každé nové sezóny také získají podporu XP v sezóně, aby se co nejdříve dostali k odměnám na úrovni 30. Pro EA to vypadá jako skvělý krok, protože dostat základní hru do rukou více hráčů znamená rozšířit potenciální základnu pro FUT, který je jedním z primárních zdrojů příjmů EA prostřednictvím mikrotransakcí.

Přečti si  Bethesda říká, že byste se neměli bát o budoucnost Wolfensteina

Uniklý 54stránkový interní dokument sportovní divize EA odhalil, že FUT je jedním ze základních kamenů hry a že společnost dělá vše pro to, aby hráče přivedla do herního režimu, aby zde utráceli více peněz.

Je docela dobře známo, že loot boxy v režimu FIFA 21 ve FUT lákají hráče se šancí získat pro tým vysoce kvalifikovaného hráče. Faktor randomizace vám však ne vždy dá to, co potřebujete, a mohl by skončit jako plýtvání penězi z reálného světa. To bylo předmětem znepokojení řady evropských zemí.

Avšak viceprezident značky FIFA, David Jackson, tyto tvrzení popřel a řekl: „Nic v tomto dokumentu se nás netýká. Myslím, že to bylo vytrženo z kontextu a myslím, že některé zprávy nebyly tak vyvážené.

Jackson zmínil, že dotyčný dokument byl ve skutečnosti marketingovou kampaní, jejímž cílem bylo zvýšit angažovanost během přechodného období mezi FIFA 20 a 21. Měl to být v souladu s letním přestupovým obdobím, kdy kluby mohou kupovat a prodávat hráče. Summer Heat byla kampaň zaměřená na zapojení do přestupového okna prostřednictvím FIFA Ultimate Team. Tvrdil, že cílem kampaně byla angažovanost, nikoli peníze.

FIFA 21 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno