Akční RPG Flintlock: The Siege of Dawn od A44 ve svém nejnovějším traileru nadále vypadá působivě, i když vyjde později, než se očekávalo.

Vývojář Ashen A44 odhalil svou další hru, Flintlock: The Siege of Dawn, ve spolupráci s vydavatelem Kepler Interactive na začátku tohoto roku, a akční RPG s otevřeným světem okamžitě zaujalo řadu hráčů. Nedlouho poté zaujalo svým dalším představením a nedávno jsme měli další solidní pohled na hru na Xbox a Bethesda Games Showcase, kde to nadále vypadalo jako vzrušující hra.

Boj Flintlock: The Siege of Dawn vypadá jako největší lákadlo, kombinuje akci na blízko s bojem na dálku pomocí zbraní poháněných střelným prachem a zdravou dávkou magie a magických schopností, to vše proti nepřátelům. Obrovská bojiště hry vypadají slibně a její otevřený svět vypadá, že bude mít spoustu rozmanitosti, pokud jde o prostředí. Podívejte se na trailer níže.

Přečti si  Vyšlo DLC Avatar: Frontiers of Pandora – The Sky Breaker

Více podrobností o hře také poskytli její vývojáři v krátkém rozhovoru, který proběhl během PC Gaming Show, podívejte se na něj níže.

Flintlock: The Siege of Dawn, který měl původně vyjít v roce 2022, byl nyní odložen na začátek roku 2023. Vyjde pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One a PC a bude také dostupný prostřednictvím Game Pass v den vydání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno