Čtvrtek, 13 května, 2021

Fortnite: Battle Royal – seznam týdenních úkolů #10

0

Konec 3. sezóny ve Fortnite: Battle Royal se nezadržitelně blíží. Stejně tak končí i aktuální Battle Pass. Jaké úkoly si pro nás Epic Games přichystali na poslední týden? Přinášíme vám jejich plné znění i krátký popis.

Seznam týdenních úkolů #10

• Search Chests in Fatal Fields 

Pro získání 1. challenge je potřeba zaletět si na jih mapy (F8,G8) a trochu si zafarmařit. Pro získání prvních pěti hvězd vám stačí nalézt 7 truhel.

 Deal headshot damage to opponents 

Pokud střílíte hlava nehlava, zde nepochodíte. Právě hlavy jsou to, o co tu běží. Vaším úkolem je do nich nasázet 250 damage.

• Search a Chest in different named locations 

Přečti si  Uncharted 4: A Thief's End si stáhlo a zahrálo přes 37 milionů hráčů

Tento týden procestujeme snad celou mapu. Zapomeňme na chvíli na Tilted Towers a vydejme si i do jiných částí. Navštivte 12 různých oblastí, otevřete v nich alespoň jednu bedýnku a hvězdy jsou vaše.

• Skydive through floating rings 

Fantazie vývojářům z Epic Games očividně nechybí. Máme zde zbrusu novou challenge! Nelze si nevšimnout barevných kruhů, které levitují ve vzduchu nad celou mapou. Proleťte 10 kruhů a 5 hvězdiček je vašich. Není potřeba je proletět najednou. Originální popis úkolu je mírně zavádějící. Prolétat kruhy nemusíte jen při skydivingu, ale úkol plníte i s otevřeným padákem.

• Search between a Stone Circle, Wooden Bridge, and a Red RV

Jeden ze tří těžkých úkolů, které vás potěší dvojnásobnou odměnou. Zahrajte si na Indiana Jonese, najděte mapu a poklad.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

• Eliminate Opponents 

Nemilosrdně. Bez výčitek. 10x Piu Piu.

 Eliminate opponents in Pleasant Park 

Poslední úkol s dvojnásobnou odměnou vás zavede do Pleasant Parku. Najděte zde 3 soupeře a pošlete je zpátky do lobby.

Week 10 je poslední sada úkolů, které nás čekají v Season 3. Konec aktuální sezóny vychází na příští pondělí, takže na splnění všech úkolů nemáte tolik času, jak tomu bylo doposud.

Fortnite je nyní dostupný na PC, PS4, Xbox One a iOS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno