V neděli večer skončila ve Fortnite Sezóna 10 událostí The End a jak se zdá, tak s největší pravděpodobností skončil i svět, v němž hra tak dlouho probíhala. Místo hraní nyní mohou fanoušci zírat na černou díru, nebo jít ven.

V neděli ve 20:00 našeho času se to stalo: Sezóna 10 multiplayerové střílečky Fortnite skončila velkolepou herní událostí a to doslova a do písmene. Finální event sledovali lidé i skrze streamovací služby. Na YouTube ho sledovalo 4,5M, na Twitchi 1,5M a 1M na Twitteru.

O této události už padlo mnoho informací, protože někteří vývojáři dříve teasovali, že by to měl být „konec“, konec nějakým způsobem. Dokonce se spekulovalo a vtipkovalo o úplném konci Fortnite, který bude mít na svědomí Elon Musk.

Je ale jisté, že studio Epic Games zde využívá svou marketingovou sílu a jako reklamní kampaň pro nadcházející dění ve Fortnite zvolil poněkud neotřelý způsob, na který by se dle našeho názoru v dnešní době nikdo jiný netroufl. Zajímavý přístup zvolilo Epic Games i na sociálních sítích. Z jejich oficiálního Twitteru zmizely téměř všechny dosavadní příspěvky. Zůstal jediný: This is The End. Studio nepodporuje žádné teorie ani na Redditu, který celou situací žije asi nejvíce. Do práce se pustili i Datamineři, kterým se už ze souborů hry podařilo vytáhnout jisté časové údaje, ale jejich předpovědi byly mylné.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Co se stalo?  

Jak mnozí předpokládali, tak ve 20:00 byla v Dusty Depot vypuštěna raketa, která následně na obloze vytvořila prasklinu, díky níž mohl do Loot Lake zasáhnout meteorit, který následně vymrštil všechny hráče do vzduchu. Ti poté jen sledovali jak je celé herní prostředí nasáváno černou dírou, která nakonec zůstala na obrazovce osamocena.

Co se nyní děje?

Nic. Pokud zapnete Fortnite, to jediné, co uvidíte je právě zmíněná černá díra. Všechny režimy hry momentálně nejsou k dispozici, takže NEMŮŽETE hrát. Občas se na obrazovce na krátkou dobu zobrazí jen záhadná čísla, ze kterých se ti největší fandové snaží něco vyčíst, ale spíš než civění do černé díry, bychom vám raději doporučili konečně se vydat prozkoumat okolní svět, aniž byste měli pocit, že vám něco uteče.

Přečti si  Nová IP studia The Coalition bude údajně menší experimentální hrou

Kdy bude Fortnite opět online?

Těžko říci, ale rozhodně nepodléhejte panice a neskákejte z oken, dle čísel se nezdá, že by tento stav měl trvat věčně. Krom toho největší Fortnite Streamer Ninja včera ve svém přenosu v jednom okamžiku  řekl „Taccos“.  Zdá se, že všechny komentáře věří, že se to týká „Tacco úterý“, a předpokládají, že příští  kapitola Fortnite  začne v úterý. Předpokládáme, že by hra mohla nabídnout zbrusu novou mapu, režimy. Navíc před několika dny unikl do italského App Store Fortnite Kapitola 2. Takže hráči nedostanou jen novou Sezónu, ale rovnou celou novou kapitolu.

A co si myslíte vy? Dejte nám vědět v komentářích. 

 

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno