Teorie o “Tacco Tuesday” se stala realitou. Update o 20GB je k dispozici na všech platformách a servery Fortnite jsou opět v provozu. Co Kapitola 2 přináší?

Kromě rybaření a skákání na Pogo tyči se hráči dočkali i plavání, řízení lodí a nové mapy. Stejně jako při startu každé dosavadní sezóny, odstartoval i nový Battle Pass, který doznal zásadních změn.

https://youtu.be/y2bFxYfDmmg

Nově si budete Battle Pass odměny odemykat skrze Punchcard. Místo klasických challengí, jak jsme je znali do teď, budou hráči plnit úkoly potřebné k zisku medailí.Ty vám následně budou poskytovat XP Boost. Zatím není jasné, zda bude možné bojovat o týdenní či měsíční medaile, ale zdá se to jako pravděpodobná možnost.

Nový update, potažmo Kapitola 2, do hry přináší hromadu nových herních mechanik. Za zmínku stojí plavání, které se do hry dostává hlavně díky nové mapě, která obsahuje poněkud hlubší vodní plochy, než na které byli hráči zvyklí. Na vodě budou probíhat i souboje, a to díky přidání bojových lodí, na které se může nalodit kompletní tým.

Rychlé přemísťování, úprky před smrtí či cestu do středu zóny usnadní Pogo tyče. Sice prozatím neznáme hlavní důvod, kvůli kterému bylo do hry přidáno rybaření, ale rádi si ho vyzkoušíme.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Změna, na kterou čekali hráči především, je nová mapa. Tu starou vcucla červí díra a tak se s ní už moc počítat nedá. Hráči se tak budou pohybovat na zbrusu nové mapě. Pokud náhodou nemáte Fortnite “po ruce”, můžete vidět některé scenérie v traileru oznamující start nové kapitoly.

Fortnite je tedy po 30ti hodinách zpět a servery se rychle mění. není ovšem pochyb, že tato marketingová kampaň, kterou pro Chapter 2 Epic Games zvolili, bude ještě nějakou dobu rezonovat v hlavách všech fanoušků Fortnite. 30 hodin se nezdá jako nic strašného, ale po internetu se šíří hromada vydejí, na kterých lze vidět, že někteří jedinci nebrali nucenou přestávku jako dobrý nápad.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Fortnite: Kapitola 2 je k dispozici zdarma pro PlayStation 4, Xbox One, PC, Android, iOS a Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno