I přesto, že se jedná pouze o jednu mobilní platformu a je limitována pozvánkami, vydělala Epic Games tato mobilní verze Fortnite více než 1 milión dolarů.

Během několika prvních dnů dostupnosti na App Store dokázaly vyšplhat příjmy z Fortnite na 1,5 miliónu dolarů. Fortnite je navíc v App Store k dispozici zcela zdarma, takže veškerý zisk plyne z kosmetických předmětů, které si mohou hráči pořizovat pomocí mikrotransakcí.

Informace plyne z odhadů firmy Sensor Tower, která informovala, že hranice jednoho miliónu dolarů byla pokořena během prvních 72 hodin kdy byla hra v obchodě uveřejněna. Fortnite tak během této krátké doby překonal řadu konkurentů, kteří jsou v nabídce mnohem, mnohem déle. Ovšem na druhou stranu tato částka představuje pouhou pětinu toho co dokázal získat za první čtyři dny Pokemon Go, ten vydělal 4,9 miliónu dolarů.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

I tak se ale jedná o velmi impozantní výkon a navíc když přičtete fakt, že se stále jedná o beta verzi hry a musíte vyplnit žádost a následně čekat na pozvánku do hry, tak toto číslo náhle staví do zcela jiné perspektivy.

V současné době se mobilní verze Fortnite na iOS rozšířila do 40 zemí a hra stále čeká na spuštění pro Android.

Bude zajímavé sledovat, zda podobná čísla přinese také mobilní verze PUBG, která byla vydána v tomto týdnu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno