Dnes vývojáři Playground Games společně s Microsoftem představili nové video k nadcházející závodní hře Forza Horizon 4, kde nám představují zbývající jarní období a to v krásném městě Edinburg v Anglii.

Posledním představeným roční obdobím ve Forza Horizon 4 je jaro a je tak jasné, že se barvy a scenérie budou opět velmi lišit. Zajímavostí jistě je, že vývojářský tým skutečně cestoval po Velké Británii s barevným skenerem, který zachycoval skutečné barevné odstíny každé sezóny.

Nové gameplay video korunuje odhalení překrásného města Edinburg, které vypadá jak ve dne, tak i v noci naprosto fantasticky.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

Ředitel Ralph Fulton také objasnil, proč není Londýn  součástí hry: “Město je naprosto masivní a neuvěřitelně jedinečné. Všude nedaleko centrálního Londýna je každá budova zcela odlišná a unikátní. Přenesení Londýna do hry by zabralo vývojářům velmi velké množství času, který by poté chyběl k vytvoření zbytku hry. Edinburg je oproti tomu menším a méně rozmanitým městem a do hry se skvěle hodí.

Forza Horizon 4 vychází na Xbox One a Windows 10 PC 2. října. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno