Tato zpráva bude asi pro mnohé zklamáním, ale společnost Foxnet oznámila, že jediné pokračování hry Alien: Isolation je opravdu pouze mobilní hra Alien: Blackout.

Skutečnost, že Twitterová stránka Alien série začala používat hashtag “ReadWatchPlay” bohužel vyvolala v nadšených hráčích mylné podezření, že se chystá konzolové pokračování hororové hry Alien: Isolation. Následná reakce byla, jak již víme dosti negativní.

Viceprezident FoxNet pro vnější rozvoj, TQ Jefferson oznámil, že pokud bude někdy Foxnet na pokračování pracovat, tak hra ponese s největší pravděpodobností název Alien: Isolation 2, ovšem ta není ani v přípravných pracích a zatím se neplánuje, že by ji začala společnost plánovat. Jefferson také uvedl, že nová mobilní hra vypráví mnohem více příběhu o příběhů o Amandě Ripley. Mimo to to má také potlačit spekulace o tom, že se chystá film Alien právě s Amandou Ripley.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Jefferson také uvedl, že mobilní hra Alien: Blackout nabídne zcela odlišný přístup, než společnost Blizzard a jejich Diablo: Immortals. Jejich hra má být typem kup a hraj, namísto hry zdarma, která bude plná mikrotransakcí.

Alien: Blackout vychází na Android a iOS 24. ledna.

8 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno