Stejně jako další eventy pořádané v období, kdy je svět zužován virem Covid-19, je odložena i další tuzemská tradiční akce. O odložení informovali pořadatelé skrze své sociální sítě.

Stejně jako ostatní pořadatelé, tak i pořadatelé oblíbené herní konference, která se každoročně koná na brněnském výstavišti, upřednostnili zdraví své a svých návštěvníků a akci posunuly až na říjen letošního roku. Konání Game Accessu by v původním termínu nebylo možné, a to i díky restrikcím a nařízením, které vláda uvedla v platnosti ve snaze zpomalit postup viru.

Nový termín je 23.-24. 10. 2020. Pořadatelé se dle jejich slov pokusí naplnit všechna očekávání svých návštěvníků i v tomto náhradním termínu. Čekat také můžeme update stránek, kde se dozvíte nejnovější informace a updaty ke stávající situaci.

Přečti si  Další Battlefield by mohl vyjít v roce 2024

Pokud jste měli v plánu akci navštívit a již jste si zakoupili lístky, nemusíte mít obavy. Vaše vstupenky budou platné i v říjnu. Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete postupovat dle pokynů na Game-Access.com.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno