Včerejší State of Play se zaměřilo sice na nezávislé tituly třetích stran, ale to nezabránilo Insomniac Games v tom, aby pro Marvel’s Spider-Man 2 neposkytli nový gameplay trailer.

V tomto pokračování je verze New Yorku dvakrát tak velká než u předchozí hry, a jak hráči prozkoumávají, odemknou nový obsah a příběhy. Ty jsou však nyní reprezentovány jako vizuální vodítka, ať už jde o dron letící kolem nebo Hunter Cloak Blinds poskytující informace o Kravenovi. Insomniac také škádlil marvelovské padouchy, které nikdo neviděl.

K dispozici je nová technologie AR, která pomáhá sledovat aktivity, které dosud nebyly objeveny, zatímco aplikace Friendly Neighborhood Spider-Man sleduje požadavky od jednotlivců. Některé lze dokončit buď Peterem nebo Milesem, ale jiné vyžadují konkrétního hrdinu. Nový systém District Progress sleduje váš postup a odemyká nové odměny.

Přečti si  Společnost Sony údajně provedla „hluboké škrty“ ve financování vývoje PS VR2

Pokud by to nestačilo, je tu nový systém obleků a spousta dalších obleků k odemknutí. Existuje více než 200 způsobů, jak vybavit Spider-Mana pomocí nového systému Suit Tech.

Marvel’s Spider-Man 2 vychází 20. října pro PS5. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno