Genesis rozšiřuje svoji řadu herních mechanických klávesnic THOR 303 TKL. Nyní je tato klávesnice vybavena výměnnými spínači Outemu Peach Silent s extrémně rychlou odezvou, tichým provozem a životností až 50 milionů kliknutí.

Díky použití spínačů Outemu Peach Silent se značce Genesis podařilo navrhnout mechanickou klávesnici, která je o 20 % tišší, než u klávesnic s tradičními spínači Outemu Brown.

Genesis THOR 303 SILENT keys
Zdroj: Genesis

Tichý provoz, tedy i tiché hraní, není jedinou výhodou Outemu Peach Silent. Tyto spínače se vyznačují také rychlou odezvou, velmi nízkým bodem aktivace kliknutí 2 mm a potřebným tlakem pouhých 40 g. Výsledkem je, že počítač zaregistruje akci mnohem rychleji než u membránových ekvivalentů. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB podsvícením a efektem PRISMO zaručuje odolnost a pohodlí i při těch nejdelších herních sezeních.

Přečti si  Star Wars Outlaws má "největší marketingovou kampaň pro hru Ubisoftu"

Technologie Hot Swap je velkou předností modelů řady Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Zvládne ji každý uživatel. Stačí pouze vytáhnout spínač pomocí přiloženého klipového kovového nástroje a vložit nový. To umožňuje plně přizpůsobit parametry klávesnice individuálním preferencím a prodloužit její životnost.

Genesis THOR 303 SILENT switches 20 silent
Zdroj: Genesis

Nový model mechanické klávesnice řady Thor 303 TKL se vyznačuje vylepšenými stabilizátory, které díky svým vlastnostem a kvalitnímu mazání zajišťují tichý provoz, a ještě plynulejší pohyb klávesy. K dispozici je také speciální protiprachový kryt, který chrání spínací mechanismus a prodlužuje jeho životnost.

Klávesy použité u Genesis Thor 303 TKL mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technikou „Double Injection“ a pevným hliníkovým krytem znamená dlouholetou životnost. Klávesnice je vybavena také mnoha dalšími funkcemi, jako jsou N-Key Rollover (plný Anti – Ghosting), možnost uzamknout klávesy Windows a dokonce i pokročilé světelné efekty RGB Prismo Effect.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září
Genesis THOR 303 SILENT switches
Zdroj: Genesis

Thor 303 TKL má navíc speciální software, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení, jako je oblíbený režim osvětlení RGB, sestavení smrtící kombinace kláves nebo nastavení maker a jednotlivých profilů. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení, není nutné klávesnici znovu nastavovat.

Genesis THOR 303 SILENT top view
Zdroj: Genesis

Mechanická klávesnice Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno