Genesis rozšiřuje svoji řadu herních mechanických klávesnic THOR 303 TKL. Nyní je tato klávesnice vybavena výměnnými spínači Outemu Peach Silent s extrémně rychlou odezvou, tichým provozem a životností až 50 milionů kliknutí.

Díky použití spínačů Outemu Peach Silent se značce Genesis podařilo navrhnout mechanickou klávesnici, která je o 20 % tišší, než u klávesnic s tradičními spínači Outemu Brown.

Zdroj: Genesis

Tichý provoz, tedy i tiché hraní, není jedinou výhodou Outemu Peach Silent. Tyto spínače se vyznačují také rychlou odezvou, velmi nízkým bodem aktivace kliknutí 2 mm a potřebným tlakem pouhých 40 g. Výsledkem je, že počítač zaregistruje akci mnohem rychleji než u membránových ekvivalentů. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB podsvícením a efektem PRISMO zaručuje odolnost a pohodlí i při těch nejdelších herních sezeních.

Technologie Hot Swap je velkou předností modelů řady Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Zvládne ji každý uživatel. Stačí pouze vytáhnout spínač pomocí přiloženého klipového kovového nástroje a vložit nový. To umožňuje plně přizpůsobit parametry klávesnice individuálním preferencím a prodloužit její životnost.

Zdroj: Genesis

Nový model mechanické klávesnice řady Thor 303 TKL se vyznačuje vylepšenými stabilizátory, které díky svým vlastnostem a kvalitnímu mazání zajišťují tichý provoz, a ještě plynulejší pohyb klávesy. K dispozici je také speciální protiprachový kryt, který chrání spínací mechanismus a prodlužuje jeho životnost.

Klávesy použité u Genesis Thor 303 TKL mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technikou “Double Injection” a pevným hliníkovým krytem znamená dlouholetou životnost. Klávesnice je vybavena také mnoha dalšími funkcemi, jako jsou N-Key Rollover (plný Anti – Ghosting), možnost uzamknout klávesy Windows a dokonce i pokročilé světelné efekty RGB Prismo Effect.

Zdroj: Genesis

Thor 303 TKL má navíc speciální software, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení, jako je oblíbený režim osvětlení RGB, sestavení smrtící kombinace kláves nebo nastavení maker a jednotlivých profilů. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení, není nutné klávesnici znovu nastavovat.

Zdroj: Genesis

Mechanická klávesnice Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno