Na E3 Sony během své konference prezentovala okouzlující gameplay trailer k samurajské hře Ghost of Tsushima od Sucker Punch.

Dnes Sony vydalo krátké video s názvem “Making Of”, ve kterém tvůrci popisují úsilí věnované historické přesnosti. Jak víme tak Ghost of Tsushima má následovat události první mongolské invaze v Japonsku.

Tvůrčí ředitel Sucker Punch Nate Fox ve videu vysvětluje potřebu vývojářů seznámit se s geografií, kulturou a celkovou historií ostrova Tsushima v 13. století.

Měli jsme možnost se na ostrov dvakrát vypravit a hovořit zde s řadou odborníků v různých oblastech, od toho, jak má samuraj správně držet svou katanu, či jak pít saké, až po odborníky na dialogy a náboženství té doby.

Přečti si  CAPCOM obviněn z plagiátorství monster v Resident Evil: Village

Fox také zdůraznil odhodlání týmu vyvíjet věrohodný, vícerozměrný příběh s dynamickými postavami.

Opravdu chceme, aby Mongolové nebyli jen nepřátelé z kartonu. Chceme, aby byly trojrozměrní… Máme vůdce, Kotan Khan, který je upřímný, rozumný a znepokojující. Protože má ve své podstatě a své mysli pravdu. Je to také hrdina jen z jiného úhlu pohledu.

Pro ty, kteří se obávají o bojový systém, máme dobrou zprávu, hra totiž bude mnohem více cílit na skill hráčů, než na hack ‘n slash akci, což je jistě úleva pro ty, kteří hledají ve hrách opravdovou výzvu.

Pro ty, kteří nemají příliš ponětí o této hře jen připomínáme, že Ghost of Tsushima bude čistě singleplayerová hra, která se odehrává ve 13. století na ostrově Cušima. Hráči ve hře prožijí příběh posledního samuraje jménem Jin Sakai, který se rozhodne čelit mongolským silám, aby zajistil nezávislost Japonska.

Ghost of Tsushima je aktuálně ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno