Až příští léto studio Sucker Punch vydá svou PS4 exkluzivitu Ghost of Tsushima, tak podle všeho na nás bude čekat opravdu obrovské dobrodružství.

Jedním z hlavních vrcholů letošních cen The Game Awards 2019, byl dlouhý trailer na očekávanou hru Ghost of Tsushima, který nám konečně prozradil něco více o této nadcházející PS4 exkluzivitě, která se má odehrávat v samurajském otevřeném světě.

Trailery nám prozrazují co vše můžeme od hry očekávat, ale nijak nezmiňují to, jak bude hra velká, ale jak se zdá, tak bude opravdu obří.

Ghost of Tsushima je obrovská hra, největší, jakou kdy Sucker Punch vytvořilo. Naše přívěsy mají několik pohledů na dynamický, rozmanitý otevřený svět, který prozkoumáte. A zatím jsme se dotkli jen povrchu.” uvádí oficiální PlayStation.Blog.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Doposud se marketing společnosti Ghost of Tsushima zaměřoval na postavy a atmosféru herního světa. Jak to vypadá, Sucker Punch bude chtít také ukázat rozsah hry. Přestože již jsme mohli vidět scény, v nichž hlavní protagonista jezdí na koni krajinou, tak zatím nevíme, jak rozsáhlé tyto regiony budou. 

Totéž platí pro možná města a vesnice, tj. Koncentrované soužití mnoha lidí. Navštívíme také živé trhy z feudálního Japonska? Pravděpodobně to zjistíme až v létě 2020, kdy bude Ghost of Tsushima vydáno na PS4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno