Očekávaný PS4 exkluzivní titul Ghost of Tsushima od Sucker Punch vyjde 26. června a hráčům nabídne českou textovou lokalizaci, zároveň s tím startují předobjednávky.

Společnost Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes oznámila přesné datum vydání další z řady AAA PlayStation 4 exkluzivit. Ghost of Tsushima, akční adventura v otevřeném světě zasazeném do období první mongolské invaze do Japonska (13. století), vyjde 26. června 2020.

Současně s oznámením data vydání tak startují i předobjednávky v několika variantách.

Hlavním hrdinou příběhu je samuraj Jin Sakai žijící na ostrově Tsushima, který si bude muset osvojit nové způsoby boje, aby porazil mongolské nájezdníky a uchránil tak svobodu a nezávislost Japonska. Samotný příběh se zakládá na skutečných událostech, kdy v roce 1274 byl ostrov Tsushima prvním místem kde se Mongolové pokusili o invazi.

Přečti si  Trailer k Season of the Splicer v Destiny 2 představuje novou aktivitu pro 6 hráčů

Volně přístupný ostrov Tsushima bude fungovat zhruba tak, jak jsme zvyklí z jiných her v otevřeném světě. To znamená, že můžete absolvovat spoustu vedlejších misí mimo hlavní příběhovou linii. Jednu z nich již můžete vidět v prvním herním traileru. Vedlejší mise by hráči měli zcela jistě prozkoumat, protože na ostrově se skrývá mnoho tajemství.

Bojový systém je založen na boji s meči s historickými zbraněmi, jako je katana, a je poměrně pomalý. Pokud se chcete vyhnout boji, budete se moci spolehnout na stelth dovednosti a tiše zabíjet své nepřátele.

Vývoj hry Ghost of Tsushima má na starost studio Sucker Punch, které se proslavilo zejména sérií Infamous na konzolích PlayStation.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Ghost of Tsushima vychází 26. června exkluzivně na PS4.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno