Vývojář Sony Santa Monica sdílel zajímavou fotku na Twitteru. Jedná se o první pohled na práci na God of War 2?

Pokud sledujete režiséra Cory Barloga na Twitteru, už jste viděli řadu záhadných teaserů o možném God of War 2. Nyní však přichází teaser z jiné strany a zdá se být zcela jasný.

Kim Newman, která pracuje jako animátorka příběhu pro vývojáře God of War, studio Sony Santa Monica, zveřejnila na Twitteru fotografii z motion capture, kde její popisek jednoduše říká: “Cítím se dobře, když jsem zpět v obleku.”

Pokud se budeme držet předpokladu, že Newman ve skutečnosti zaznamenává své pohyby pro nový  God of War, mohlo by to naznačovat současný stav projektu. Možné dialogové scény s herci jsou do hry přidávány až poté, co byla dokončena alespoň základní sada vývojových prací.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

Bohužel se z obrázku nedá určit, kterou postavu ve hře by mohla Newman ztvárnit, ale jestliže již v obleku byla dříve, mohlo by se jednat o jednu ze stávajících postav.

O čem bude Bůh války 2?

Thor, Faye a další: Nevíme, co se stane s Bohem války. Existuje však řada bodů, kde by vývojáři mohli začít. Například tajný konec prvního prvního dílu nám už odhalil Thora, který navštíví domov Kratose a Atreuse.

Obecný příběh by se mohl soustředit kolem zimy Fimbul, která má podle severské mytologie ohlašovat konec světa a pád Odina – Ragnaröka.  V rozhovoru Barlog také zdůraznil, že by byl šťastný, kdyby existoval způsob, jak více vyprávět o Faye.

Ovšem nebuďte příliš nadšeni, protože by se také mohlo jednat o natáčení CGI traileru, který bude mít za úkol představit nový projekt studia Sony Santa Monica a nebylo by asi nic lepšího, než kdyby k odhalení došlo zároveň s PS5.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

God of War je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno