Poznámka: Následující příspěvek zahrnuje spoilery pro God of War, takže pokud nemáte hru dohranou zvažte, zda budete číst dál.

Řada z vás si v dnešních dnech užívá nové dobrodružství v God of War a někteří se již zcela jistě blížíte k příběhovému konci hry, či jste hru již dokončili. Dost možná právě hledáte poslední sběratelské předměty, likvidujete Ódinovi oči, snažíte se porazit všechny Valkyrie, nebo přežít výzvy Muspelheimu. Ale víte o tom, že hra nabízí závěrečnou scénu, která ukazuje nač se budeme moci příště těšit?

Pokud jste hru dokončili, víte, že Atreusovo jméno podle obrů je Loki, což naznačuje, že chlapec má v Norské mytologii značnou roli. Dokonce tak značnou, že Loki je důvodem, proč nastal Ragnarok a na chlapce to vcelku sedí.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Nicméně po rozptýlení popele a návratu z hory, kdy cestou běží titulky dostanete následně možnost volného pohybu právě k dokončení vedlejších aktivit a posbírání všech zbývajících předmětů. Ovšem Postavy také říkají, že je čas vrátit se domů. Učinili jste tak, nebo jste se ihned začali potulovat krajinou? Vraťte se domů, stačí portálem, který je hned u domu, vejděte do domu a spustí se krátká videosekvence, která vám ukáže nač se budete moci příště těšit.

God of War je nyní k dispozici exkluzivně na PlayStation 4.

Výsledek obrázku pro god of war thor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno