Batcycle nelze upgradovat, ale hráči mohou po městě objevovat různé barevné varianty, které mohou odpovídat obleku jejich hrdiny.

Gotham Knights je jednou z větších her od WB Games Montreal, které vyjdou později v tomto roce, ale stále je toho hodně, co musíme op hře zjistit. Viděli jsme, jak spolu Nightwing a Red Hood bojují a pronásledují padouchy, ale celkový rozsah Gotham City je relativně neznámý. V novém rozhovoru pro Game Informer o tom více hovořili výkonná producentka Fleur Marty a herní ředitel Geoff Ellenor.

Když se Ellenor zeptal na velikost Gothamu ve srovnání se sérií Arkham od Rocksteady, řekli: „Je to docela velké. Nedali jsme jednu mapu přes druhou, ale náš Gotham je velké místo. Mám tendenci trávit hodně času na Batcycle jízdou po Gothamu. Je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak se pohybovat po městě. Připadá mi to jako velké místo. Určitě je to největší verze Gothamu, která byla zastoupena ve videohrách. Nejdůležitější je pro nás jeho hustota a svislost. Má spoustu vrstev.

Přečti si  Web „The Truth Lies“ zdánlivě prozrazuje další Call of Duty

Pokud jde o Batcycle, Ellenor potvrdila, že jeho barvy a zvuk lze přizpůsobit pro „sebevyjádření každého hráče“. Nelze jej však upgradovat a většina jeho schopností je založena na hrdinovi, jako je seskok a útok na nepřítele. Pokud jde o to, jak barvy fungují, Marty řekl, že objevováním světa „získáte barevné provedení jak pro obleky, tak pro motorku.“ Ellenor dodala: „U Batcycle a obleků jsme zvolili stejnou filozofii barev. Mysleli jsme, že lidé by mohli chtít sladit svůj oblek s Batcycle. V tomto ohledu vám nabízíme spoustu možností.

Když už je řeč o barvách a úpravách, tak Gotham Knights nabídně každému z hrdinů 11 různých stylů obleků.

„Jedná se plné styly, v rámci nichž můžete mít další přizpůsobení pomocí různých kusů a různých barevných provedení,“ řekl Marty. Ellenor dodala: „Každý styl obleku je v podstatě silueta. Pokaždé, když vyrábíte oblek, myslete na něj jako na instanci této siluety, která je dodávána se statistikami a specifickou barvou, kterou pak můžete přepsat odemykáním dalších barev za pochodu.“

Přečti si  Amazon Games Bukurešť je nejnovějším studiem technologického gigantu pro vývoj her

Co se týče kooperace, hráči mohou pozvat přátele a upravit různá nastavení pro dohazování, aby se jich mohli ostatní zúčastnit. Oba hráči si také mohou vybrat stejného hrdinu, pokud si to přejí, a mohou tak zažít více humorných momentů. „Necháme to na hráčích.“ Víme, že někteří lidé budou chtít mít různé postavy, ale některým to bude jedno. Nechci nic spoilerovat, ale ve hře je vtipný moment, pokud hrajete za dva stejné hrdiny. Dáváme vám úplnou svobodu,“ prozradil Marty.

Pokud jde o mise, duo nemohlo poskytnout příliš mnoho informací, ale ve hře bude existovat spousta různých věcí, které můžete dělat.

Gotham Knights vychází 25. října pro Xbox Series X/S, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno