Začátkem tohoto léta společnost Sony oznámila Gran Turismo 7 jako součást PS5 Showcase, ale nebyly oznámeny žádné podrobnější detaily, kromě toho, že hra bude obsahovat návrat tradičnějšího režimu kampaně a bude poměrně široce využívat ovladač DualSense pro PS5.

Společnost Sony právě aktualizovala stránku PlayStation Store Gran Turismo 7 o několik zajímavých nových informací ke hře a také přidala několik nových screenshotů, které si můžete prohlédnout níže. 

Sony především slibuje, že Gran Turismo 7 se zaměřuje na hraní ve 4k@60FPS s podporou Ray Tracing a HDR. Na rozdíl od některých jiných časných exkluzivit pro PS5 se nezmiňuje o tom, že by existovalo více grafických režimů, takže se zdá, že vývojáři v GT Polyphony Digital se snaží, aby jejich základna byla 4K / 60fps. Zde je úplný přehled funkcí systému PS5 systému Gran Turismo 7:

  • Ohromující vizuál: Užijte si kvalitu vykreslování pomocí sledování paprsku, s podporou 4K, HDR a cílenou snímkovou frekvencí 60 FPS.
  • Rychlé načítání: Rychle jděte do závodní akce, shromažďujte se v lobby a přijímejte pozvánky přátel velmi rychle s ultravysokou rychlostí SSD. Vyberte si z široké škály automobilů bez zbytečného načítání.
  • Adaptivní triggery: Pociťte kontrast v odporu brzdového pedálu v různých rozsazích citlivosti, vibrací z ABS a kolísání plynového pedálu u různých typů automobilů.
  • Haptická zpětná vazba: Zažijte pocit, že se vaše pneumatiky spojují s vozovkou, a pociťte i jemné nerovnosti na povrchu vozovky.
  • Tempest 3D AudioTech: Cítíte zvukem polohu ostatních automobilů a řidičů kolem vás. Poslechněte si jasné umístění 3D zvuku a prostorové vyjádření hloubky a výšky v záznamech.

Gran Turismo 7 přichází na PS5. Datum vydání nebylo specifikováno, i když se říká, že jde o titul, který dorazí během „spouštěcího okna“ konzole.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno