Šéf jednoho z vývojových týmů společnosti Rockstar Games odhaluje, proč Grand Theft Auto 6 nemusí být brzy vydáno.

Hip hopová skupina, konkrétně Righteous P, starší nevlastní bratr člena City Morgue Junius “ZillaKami” Rogers, zveřejnil na svém Instagramu příběh, ve kterém naznačuje spolupráci mezi Rockstar Games a City Morgue v létě 2020. Následně se jej fanoušci ptali zda tvoří soundtrack pro nadcházející hru od Rockstar Games? Na tro Righteous P odpověděl jen „Brzy.“

Následně se objevili také informace o tom, že by GTA 6 mohlo být oznámeno na The Game Awards 2019, nebo PlayStation Awards 2019. Také se objevila informace, že hra vzniká pod kódovým označením Project Americas. Navíc se objevila spekulace, že která údajně potvrzuje hru prostřednictvím reklamy na PlayStation Store a datum jejího vydání. Spekulace hovoří o bundlu s PS5 v období vydání PS5 na konci 2020.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Ovšem nyní přichází šéf jednoho z vývojových týmů společnosti Rockstar Games, který uvádí, že tyto zprávy jsou nepravděpodobné. Rob Nelson v rozhovoru se serverem PC Gamer řekl, že v souvislosti s aktualizacemi GTA Online, se studio snaží udržet plány v chodu na zhruba ještě rok. „Hráči by však měli mít jistotu, že máme ještě spoustu nových nápadů, které chceme realizovat“ řekl Nelson a dodal, že GTA Online zasáhlo rekordní počet hráčů, což není překvapením, protože GTA V se prodává stále neuvěřitelně dobře.

Pokud společnost Rockstar plánuje další rok aktualizací GTA Online, je nepravděpodobné, že GTA 6 bude vydáno v této době. Rockstar pravděpodobně neuvolní GTA 6, zatímco GTA Online vydělává tolik peněz a hra pravděpodobně nepřestane vydělávat peníze, dokud Rockstar nepřestane uvolňovat další DLC. To vše však neznamená, že Rockstar Games již plně nepracuje na dalším pokračování GTA, se kterým bude chtít zasáhnout další generaci konzolí.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Podle našich odhadů je nejpravděpodobnější rokem vydání konec roku 2021.

GTA V je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno