Každá kriminální kariéra dostává nové mise, funkce a mnoho dalšího a také přicházejí zvýšené výplaty za Heisty a Adversary Mody.

I když Red Dead Online tiše mizí, Rockstar pokračuje ve vydávání velkých aktualizací pro Grand Theft Auto OnlineNejnovější je Criminal Enterprises, který jde do ostrého provozu 26. července a výrazně rozšiřuje Criminal Careers. Spolu s novými misemi a upgrady přidává také nové smluvní mise, kde se hráči mimo jiné stávají agenty IAA.

Spolu se zvýšenými výplatami budou během léta vydávány nové režimy, vozidla, speciální akce a tak dále. Ale možná největší změnou je, že bez ohledu na to, jakou kriminální kariéru si člověk vybral, budete moci hrát všechny obchodní aktivity v soukromých relacích.

Přečti si  Minimapa Modern Warfare 2 nebude obsahovat nepřátelské červené tečky

Vedoucí pracovníci získají nového personálního manažera, Lupe, spolu s novým vedlejším vystoupením pro doručování speciálního nákladu do doků. Do zdrojových misí byly také přidány dva nové zdroje speciálního nákladu. Motorkáři, kteří jsou prezidenty MC a mají ve svých klubovnách vlastní prodejny motorek, mohou nyní upravovat motorky svých klientů. Jejich dodáním získáte GTA $ a RP. Spolu s misí Bar Resupply jsou také přidány dvě nové smlouvy Clubhouse Contracts.

Gunrunners mohou denně doručovat do Ammu-Nation nějaké peníze navíc a také obdrží dvě nové mise pro zásobování. Majitelé nočních klubů získají dvě nové mise Club Management a mohou buď mluvit s Yohanem ohledně misí na získání zboží pro sklad, nebo Tonym pro mise Club Management.

Přečti si  Mario Kart 8 Deluxe přidá ve třetí vlně svého season passu osm dalších závodů

V obchodě je toho mnohem více, včetně zvýšených výplat za původní Heisty a The Doomsday Heisty, spolu s navýšením výplat za Race a Adversary Mode.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno