O GTA 6 toho oficiálně zatím příliš nevíme, dokonce ani to, zda to bude skutečně další hra studia Rocksar Games. Údajný zasvěcenec však tvrdí, že některé dřívější informace jsou pravdivé.

Bude se GTA 6 odehrávat ve Vice City? Zahrajeme si poprvé v historii této série za ženu? Podle Youtubera Legacy Killa jsou tyto spekulace pravdivé.

Do Vice City a Jižní Ameriky: V létě roce 2019 uživatel Redditu JackOLantern1982 tvrdil, že GTA 6 bylo vyvíjeno v Rockstar Games pod krycím názvem „ Project Americas “. Říká se, že je zasazeno do Vice City a fiktivní oblasti, která je údajně založena na Rio de Janeiru. Podle Legacy Killa to má být pravda. Podle jeho informací budeme zkoumat Vice City a místo v Jižní Americe. Stejně tak se říká, že mnoho dalších podrobností z úniku projektu „America“ je pravdivých.

Žena jako hrdinka: Došlo také k údajnému úniku, podle kterého budeme hrát za ženu. Podle Legacy Killa by to mělo být také pravda.

Všechno zůstává jen spekulací: Samozřejmě se zatím stále jedná o informace, které nejsou podloženy oficiálním zdrojem. Rockstar Games dodnes ani oficiálně nepotvrdilo, že na GTA 6 pracuje. Je tak tedy klidně možné, že další hra od tohoto studia bude zcela jiná, ale tato možnost je minimální. Spíše se zdá, že na hru budeme ještě hodně dlouho čekat, protže GTA 5 má letos vyjít pro PS5 a XSX/S a byl by nesmysl, kdyby krátce nato následovalo GTA 6. 

Co můžeme očekávat od GTA 6, je stále nejasné, i když stále více bodů směřuje k Vice City a Jižní Americe a ženě jako protagonistce.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

A co od GTA 6 očekáváte vy a myslíte si, že dokáže překonat GTA 5?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno