Jen několik dní po oznámení, že pro původní Half-Life vyšel po 19 letech opravný patch tu máme rozhovor se scénáristou Marcem Laidlawem, který se podílel na tvorbě této herní série.

Prní otázka na kterou musel Laidlaw odpovědět byla zda někdy bude vydán Half-Life 3? Odpověděl, že netuší a dodal, že by se do Valve nevrátil ani kdyby začal vývoj této hry.

Ovšem pracoval na Epizodě 3, kde měl jisté nápady, které směřovaly k tomu, aby se série dostala do bodu odkud může odskočit do další generace. Doufal v reset série mezi Half-Life2 a Half-Life3, který by byl dramatický jako mezi 1. a 2 dílem. Neví však, zda někdo z firmy sdílel jeho cíle. Chtěl jen, aby ten kdo by dělal pokračování měl kreativní volnost.

Přečti si  Destiny 2: Season Of The Splicer - všechny nové a vracející se exotiky

Vzpomíná si na dohady, že Gordon Freeman na konci Episody3 nebo Half-Life 3 zemře, ale nevzpomíná si již přesně. Jeho cílem bylo ukončení příběhových linií, které byly důležité v Half-Life 2, ale to mělo zkončit tak, že Freeman by se dostal do meziprostoru, kde by čekal na začátek další hry.

Co se týče Valve a jeho práce na Half Life sérii, nyní v tomto ohledu nic neřeší a pracují na několika VR projektech, kde však zřejmě univerzum hry použijí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno