Vývojáři Halo Infinite studio 343 nIndustries oznámili, že hra bude nyní vydána pro Xbox Series X | S někdy na podzim 2021.

Na svém blogu z Halo Waypoint , Halo Infinite bude nově vydáno na podzim roku 2021. Kromě tohoto oznámení, jsme obdrželi také nové screenshoty. 

Halo Infinite mělo přitom být launch titulem pro Xbox Series X | S, ale v srpnu bylo po vlně kritiky na vizuál hry odloženo na neurčito. Ke konci příspěvku na blogu kreativní ředitel Joesph Staten říká, že během prvního týdne dvakrát dokončil herní kampaň a nyní se budou soustředit na opravu chyb a leštění.

“Primárním cílem předváděcí kampaně v červenci bylo poprvé ukázat hru Halo Infinite .” I když tento aspekt obecně přistál, jak jsme chtěli, realita je taková, že umění a vizuály nebyly takové, jaké pro značku Halo držíme a to dokonce ani ve stavu rozpracovanosti. “říká Neill Harrison z 343 Industries. Velká část zpětné vazby, kterou jsme od komunity slyšeli, se shodovala s našimi vlastními pohledy a prací, kterou jsme se zavázali dělat, jako je nepřímé osvětlení, reakce materiálu, vykreslování listů a stromů, mraky, přechody mezi jednotlivými detaily a věrnost postav. Zpětná vazba nás tlačila hledat další příležitosti ke zlepšení.“

Další věcí, které se blogový příspěvek dotýká, je multiplayer, který se bude hrát zdarma. Chris Blohm, hlavní designér vývoje hry, říká, že vzhledem k tomu, že se jedná o hru zdarma, budou hráči mít k dispozici prémiové možnosti přizpůsobení. Ty lze získat několika způsoby, například prostřednictvím kampaně, splněním výzev nebo účastí na zvláštních událostech. Mapy pro více hráčů budou navíc rozsáhlejší a multiplayer poběží v 60 fps, přičemž mapy budou obsahovat změny denní doby. Ani Shastry z 343 zdůrazňuje, že mimo jiné byly technicky náročné a vyžadovaly spoustu času stráveného optimalizací jejich herního enginu a nástrojů.

Halo Infinite vyjde na Xbox Series X | S a PC někdy na podzim roku 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno