Fanoušci série Halo se radovali, když 343 Industries a Microsoft odhalili, že Halo: Master Chief Collection bude vydáno pro PC a bude zahrnovat také Halo: Reach, které bylo z původní kolekce vyřazeno.

Bohužel, hráči budou muset čekat o něco déle, než se vydají poprvé do světa Halo, protože beta test hry byl zpožděn. Jak ve svém Tweetu prozradil 343 Industries Community Director Brian Jarrard, Halo: Master Chief Collection – včetně Halo: Reach  – nebude připraven na beta testování přes Halo Insider Program, i když to bylo původně plánováno. Jarrard odhalil, že první beta testy byly plánovány na duben, ovšem ve svém Tweetu upozornil, že jde o velmi složitý projekt, který bude vyžadovat o něco více času, než se původně očekávalo. 

V tuto chvíli nepadlo žádné oznámení o tom, kdy se PC hráči poprvé podívají do Halo světa. Jarrard poznamenal, že další informace o beta testech budou poskytnuty „brzy“. Zatím se zdá, že i když se beta test o něco opozdí, tak by to nemělo mít zásadní vliv na vydání, které je plánováno na tento rok.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

Halo: Master Chief Collection bude vydáno pro PC v roce 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno