Hardcore Mode v Cyberpunk 2077 vám umožní vypnout uživatelské rozhraní
Domů » Hry » Cyberpunk 2077 » Hardcore Mode v Cyberpunk 2077 vám umožní vypnout uživatelské rozhraní

Hardcore Mode v Cyberpunk 2077 vám umožní vypnout uživatelské rozhraní

20.7.2019
Publikoval:

CD Projektu RED nejsou různé možnosti nastavení obtížností u jejich her vůbec cizí a tak není divu, že i tentokrát opravdovým hard-core hráčům nabídnou něco více.

UI coordinator Alvin Liu se podělil o některé detaily ohledně jejich nadcházející hry.

Myslím si, že nejzábavnějším nastavením obtížnosti hry bude Hardcore nastavení, kde vypneme UI a získáte pocit, že ve městě opravdu žijete. To bude pro mnoho hráčů opravdová výzva. Chceme hlavně vyprávět příběh a bavit vás i v případě, že nejste fanoušky stříleček, ale spíše her jako je Zaklínač. Proto máme ve hře řadu nastavení i inteligentních zbraní. Pokud si vybavíte loňské demo, tak si jistě vzpomenete na zbraň, která dokázalo zaměřit svůj cíl, i když její kulky byly pomalejší a s nižší účinností, ale pokud není míření vaší silnou stránkou, tak vždy budete moci po takové zbrani sáhnout. Naopak fanoušci střelby si budou moci tyto možnosti vypnout.

Přečtěte si  THQ Nordic získalo Gunfire Games, vývojáře Darksiders III spolu s dalšími společnostmi

A jak se k hrám stavíte vy? Chcete mít na očích maximum informací o svém stavu, nebo chcete být do hry mnohem více vtaženi a nejrůznější asistenty a indikátory si vypínáte?

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Nový trailer k Blair Witch vás provede strašidelným lesem ve 4K

Další doporučené příspěvky
 
Cyberpunk 2077 chce vyprávět příběh podobný filmu pro dospělé

Jedna věc, pro kterou je vývojářské studio CD Projekt RED známé,...