Vývojáři Gotham Knights vysvětlili, v čem je tato inkarnace Harley Quinn jiná a v čem je nebezpečná.

WB Games Montreal odhalilo podrobnosti o hlavním záporákovi nadcházející hry Gotham Knights — Harley Quinn. Kreativní ředitel Patrick Redding v rozhovoru pro IGN hovořil o tom, že Harley Quinn z Gotham Knights není typ postavy, kterou byste očekávali.

Nepřichází z místa, kde: ‘Ach, musím být šílená. Jsem váš maniakální skřítek,“ říká Redding. “Už nemusí být maniakální skřítek.” Dostala se do bodu, kdy ví, kdo je. Má velmi jasnou představu o své identitě a bude se prezentovat tímto mnohem silnějším, rozvinutým způsobem superpadoucha.“

Kde si Harley Quinn zachovává svůj vzhled, hlas a dokonce i svůj styl darebáctví, kde je jiná, jsou hlubší aspekty postavy, jako je její motivace a příběh. Harley Quinn z Gotham Knights se neliší od jejích různých inkarnací v komiksech, televizních pořadech a filmech. Redding vysvětluje, že je to stejná Harley Quinn, kterou známe, jen dále v jejím životě. V době, kdy Gotham Knights začíná, je starší a moudřejší.

Přečti si  [AKTUALIZOVÁNO] Čeští umělci se ponořili do světa Gotham Knights - Claina

Skutečně jsme se vědomě rozhodli, že jí dovolíme být o něco starší verzí Harley Quinn, než jsme viděli jinde, a to dalo podnět k mnoha možnostem,” řekl Redding. „Informoval o mnoha volbách hereckých výkonu, které byly učiněny při natáčení kinematografie. Informoval o jejím stylu boje, i o tom, jak se prezentuje a obléká. Ale hlavně, jak se představuje v Gotham City.“

Zatímco jde o starší verzi Quinn, nebude nutně vypadat starší v Gotham Knights. Místo toho se studio zaměřilo na to, aby vypadala moudřeji a měla více zkušeností prostřednictvím navrhování její postavy.

Pokud jde o boj, Harleyin styl zahrnuje méně pěstních soubojů a více se spoléhá na svůj důvtip a plány, jak se vypořádat s hrdiny. Harley, která je schopna ovládat dav obyvatel města Gotham, se může tímto davem snadno pohybovat a udeřit svým obřím kladivem, když spatří k tomu spatří vhodný prostor.

Přečti si  Naughty Dog říká, že původní trilogie Uncharted by potřebovala zásadní vizuální upgrade pro případný PC port

Gotham Knights má vyjít 21. října a dorazí na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno