Na seriál The Last of Us budou dohlížet dva velmi významní tvůrci a to režisér herní série Neil Druckmann a tvůrce úspěšné série Chernobyl Craig Mazin.

Poté, co se zdá, že se své první klapky dočká film Uncharted, bylo ve čtvrtek oznámeno, že se hrané adaptace dočká i další mega hit studia Naughty Dog.

Prostřednictvím Hollywood Reporter, jsme se dozvěděli, že HBO vytvoří seriálovou podobu The Last of Us, na níž budou pracovat Neil Druckmann a Craig Mazin. Navíc na seriálu budou pracovat i další zkušení tvůrci jako Carolyn Strauss, který produkoval jak Chernobyl, tak Game of Thrones  a také prezident Naughty Dog Evan Wells, oba budou výkonnými producenty seriálu.

Série se údajně bude zabývat událostmi první hry, která sledovala vývoj postav Joela a Ellie cestujícími napříč apokalyptickými Spojenými státy. Pokračování hry vychází 29. května a některý její obsah by také mohl být uveden v seriálové adaptaci.

Přečti si  Rozložení mapy Call of Duty: Warzone je autentičtější, než si fanoušci uvědomují

Druckmann je spisovatelem a tvůrčím ředitelem obou her a je skvělé, že pomůže řídit vznik tohoto seriálu.

Podle IGN, The Last of Us HBO série nahradí původní plán, který chtěl přivést tuto hru do filmové podoby. Původně byla filmová adaptace oznámena již v roce 2014. Ta měla být natočena podle Druckmannova scénáře, který vytvořil společně s Samem Raimim stojícím za Spider-Man a Evil Dead. Druckmann tehdy pracoval na scénáři a současně se zabýval vývojem Uncharted 4, ale výroba filmu nakonec byla v roce 2016 zastavena.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

The Last of Us Part II vychází 29. května exkluzivně na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno