IO Interactive říká, že Hitman 3 je jako živá hra, která bude nepřetržitě podporována, včetně aktualizace Ray-Tracing pro konzole Xbox Series X/S.

Od svého vydání na počátku minulého týdne zapůsobil Hitman 3 na řadu fanoušků svým bohatým herním prostředím. Navíc se hra v týdnu uvedení na trh umístila na špici britského prodejního žebříčku, přičemž její digitální prodej stanovil zcela nový rekord franšízy.

Nyní se objevila další skvělá informace o tom, že  IO Interactive považuje tuto fázi za pouhý začátek hry Hitman 3 a v blízké budoucnosti se objeví další obsah.

V rozhovoru pro Xbox Wire , technologický ředitel IO Interactive , Maurizio de Pascale, říká, že vývojový tým považuje Hitman 3 za živou hru a datum spuštění je jen začátkem této nové cesty. Podle de Pascaleho tým, který stojí za touto hrou, již začal pracovat na přidání podpory Ray-Tracingu do hry a jako první ji obdrží majitelé konzolí Xbox Series X a S.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

IO Interactive již odhalil, že podpora Ray-Tracing bude přidána také do verze pro PC, někdy po spuštění hry. Nyní to může být trochu trpké pro majitele PS5, protože vývojáři se zatím nezmínili o podpoře Ray-Tracingu na tyto konzole, ale vzhledem že konzole tuto funkci také podporuje, bude jen otázka času, kdy bude funkce studiem oznámena.

Zatímco část vývojového týmu bude i nadále podporovat Hitman 3, většina týmu se již jistě přesunula k vývoji projektu 007, což je zbrusu nový IP studia IO Interactive.

Hitman 3 je nyní k dispozici pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, Switch, PSVR a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno