Po Hitmanu 3 se studio IO Interactive více zaměří na to, aby hráčům přineslo více nových zážitků, jako je Project 007.

V nedávném rozhovoru pro Game Informer hovořili někteří klíčoví členové IO Interactive o všech těžkých situacích, kterými si za poslední roky prošli, a vyjádřili své pocity z opuštění série Hitman, ke kterému dojde po vydání Hitman 3.

IO Interactive je nejvíce známé právě pro svou sérii Hitman. Navzdory práci na několika dalších hrách, jako je série Kane & Lynch , strávili dánští vývojáři většinu času smrtícími kontrakty Agenta 47. Další hlavní část franšízy má být spuštěna za necelý měsíc a s ní si IO Interactive dá od této série na nějaký čas pauzu a přesune veškerou svou pozornost na jejich nedávno oznámený Project 007.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Hakan Abrak, generální ředitel a spolumajitel IO Interactive, v nedávném rozhovoru prozradil, že projekt 007 je pro společnost IO Interactive novým začátkem, protože má více IP adres, než jen sérii Hitman. To znamená, že studio neopustí franšízu Hitman na vždy a určitě se k této sérii v budoucnu opět vrátí s mnohem kreativnějšími plány. 

Trilogie World of Assassination začala v roce 2016 a její prodeje byly mnohem nižší, než se očekávalo. Po tomto komerčním neúspěchu společnost Square Enix zvažovala prodej IO jinému vydavateli, ale manažeři studia se rozhodli osamostatnit a postavit se na vlastní nohy. Nyní vyvinuli Hitman 3 a také ho uvedou na trh, což je velký milník pro studio, které se osamostatnilo před pouhými třemi lety.

Hitman 3 bude k dispozici 21. ledna pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S, Switch a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno