Tymon Smektała z Techlandu chce, aby hlavní hrdina Dying Light 3 „začínal s většími a lepšími počátečními schopnostmi a dovednostmi“.

Hlavní designér hry Dying Light 2 Stay Human, Tymon Smektała, řekl, že by si přál, aby případné pokračování hry obsahovalo výkonnějšího protagonistu hned od začátku. V rozhovoru pro Video Games Chronicle, kde se hovořilo o prvním DLC Dying Light 2 Stay Human, které bylo odloženo na září, Smektała uvedl, že by od začátku chtěl dát hrdinovi Dying Light 3 více schopností.

Jedna věc je, že pokud uděláme Dying Light 3, pak bych chtěl, aby hlavní hrdina začal s většími a lepšími počátečními schopnostmi a dovednostmi,“ řekl Smektała v rozhovoru. V [Dying Light 2] jsme použili v podstatě stejný přístup, jaký jsme použili v první hře, kde hráč začínal docela slabý a pak se dále vyvíjí.

Přečti si  Dying Light 2 Stay Human – Bloody Summer Event je nyní k dispozici

Pro srovnání, hlavní hrdina původního Dying Light začíná s malými bojovými nebo pohybovými schopnostmi. Na druhou stranu Dying Light 2 Stay Human představuje zkušenější postavu, ale v průběhu úvodní části hry se ztrácí několik schopností, což opět vede ke slabší postavě. Zdá se, že při zpětném pohledu by Smektała rád představil silnějšího protagonistu.

Ve druhém jsme udělali něco velmi odlišného a ve skutečnosti je to něco, co bych rád napravil, když se podívám na Dying Light 2 z perspektivy tří měsíců po vydání,” řekl Smektała. “Takže si myslím, že pokud se to stane ve třetí hře, postava začne s více schopnostmi, více dovednostmi v základu.”

Přečti si  Skull and Bones má odstartovat 8. listopadu

První příběhové DLC Dying Light 2 Stay Human, původně plánované na červnové vydání, bylo odloženo na září. Techland uvedl, že DLC potřebuje více času, a uvedl touhu být „upřímný a transparentní vůči fanouškům“. V červnu však dojde k aktualizaci pro Dying Light 2, která přidá foto režim a také nové mise, odměny a systém agentů a hodnocení. Budoucí DLC pro Dying Light 2 Stay Human zatím nemá datum vydání.

Dying Light 2 bylo původně vydáno již v únoru na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno