Photo Mode vychází v červnu spolu s „Chapter 1: In the Footsteps of a Nightrunner“, která přidává nové nepřátele, mise, odměny a další.

Kromě dnešního oznámení o zpoždění společnost Techland oznámila, že první příběhové DLC pro Dying Light 2 Stay Human bylo odloženo z června na září. Vývojář s odkazem na svou touhu být „upřímný a transparentní vůči fanouškům“ říká, že potřebuje „trochu více času“, aby se za DLC nemusel stydět. V aktualizované road mapě jsou nastíněny některé nové funkce a obsah, které lze očekávat v následujících měsících.

V červnu vychází Photo Mode spolu s první „kapitolou“ nazvanou „Ve stopách Nightrunnera“. S aktualizací budou přidány nové mise, odměny, nepřátelé a systém agentů a hodností. Zajímavé je, že druhá kapitola je naplánována na září až listopad a přidává ještě více nepřátel, misí, odměn a tak dále.

Přečti si  PlayStation VR2 bude používat technologii Tobii Eye-Tracking

Pokud jde o druhé příběhové DLC, je prostě naplánováno na budoucnost spolu s novými zbraněmi, nepřáteli, příběhy, událostmi a dalším obsahem. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti v následujících měsících. 

Dying Light 2 Stay Human je aktuálně k dispozici pro Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno