S hrou této velikosti a rozsahu je toho ještě hodně co dělat, ale jsme v závěrečné fázi,“ říká režisér hry Mathijs de Jonge.

K Horizon Forbidden West  jsme v poslední době dostali spoustu nových informací. Kromě nedávného hlubšího gameplay představení, jsme se dozvěděli o jeho vylepšeních zbraní a vylepšeném boji na blízko, nových Valor Surges a kompletně přepracovaném stromě dovedností a dalším. Ale zatím stále nevíme, zda si hru zahrajeme ještě letos, což bychom se měli dozvědět brzy.

Pokud je jeho současný vývoj, tak ten by neměl už trvat příliš dlouho. V rozhovoru pro Hardware Zone potvrdil herní ředitel Mathijs de Jonge, že  Horizon Forbidden West  vstoupil do poslední etapy vývoje. Guerrilla Games se v současné době zaměřuje na leštění hry a opravu chyb a na dokončení prací v některých dalších oblastech, které jsou trochu pozadu.

Přečti si  Svět hraje The Elder Scrolls Online!

Právě jsme úspěšně dokončili náš milník v beta verzi, který je docela daleko,” řekl de Jonge. “Nyní jsme v závěrečné fázi vývoje.” Takže leštíme hru a opravujeme chyby. Také shrnujeme určité aspekty hry, jako jsou některé stroje, které jsou pozadu – protože jejich sestavení trvá nesmírně dlouho. Pracujeme na finální kinematografii. S hrou této velikosti a velikosti je toho ještě hodně co dělat, ale jsme v závěrečné fázi.“0

Nedávno Hermen Hulst, vedoucí PlayStation Studios, uvedl, že Horizon Forbidden West  je v současné době na cestě k vydání na konci tohoto roku. Ovšem ale existuje stále šance, že hra se posune až do roku 2022.

Horizon Forbidden West je nyní ve vývoji pro PS4 a PS5. 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno